Soustředění

Už téměř 20 let pořádáme každým rokem poslední týden v srpnu společné soustředění pro všechny mládežnické kategorie. Všichni se na něj každý rok, jak se patří, těšíme. Seskupení dětí různých věkových kategorií se velice osvědčilo, protože se v klubu znají navzájem a to od mini benjamínků až po dorostence. Naše soustředění jsme si užili od založení klubu na těchto místech:

I v roce 2018 se chystáme na ověřený Bret. Buďte u toho s námi!

Podrobné informace o letošním ročníku soustředění s pozemním hokejem najdete na stránce

Soustředění 2018

Mikulášská nadílka

Od roku 2005 pořádáme pravidelně pro naše děti i děti našich dospělých hráčů mikulášskou nadílku.

Příměstské tábory

Mezinárodní turnaje

Naše mládežnická družstva se se pravidelně zúčastňovala od roku 2007 do roku 2012 turnaje v lázeňském městě Bad Kreuznach, v klubu VfL Bad Kreuzanch. Tohoto turnaje byly děti účastny díky obětavé práci manželů Kolářových, Jarky Veselé, Martiny Vybíralové, Kateřiny Al-Amelové, Veroniky Rýcové a dalších rodičů zúčastněných dětí, kterým za to patří veliký dík 🙂

V roce 2015 se družstva mini benjamínků, benjamínků a přípravky zúčastnila mezinárodního turnaje v německém Falkensee. Děkujeme trenérům Radkovi Kolandovi, Jakubovi Tropovi, Romanovi Kolandovi a Rudovi Ševčíkovi a rodičům, kteří byli nápomocní organizaci na místě Petrovi Troníčkovi, Lukášovi Benátčanovi, Petrovi Šrámkovi, Tereze Ševčíkové, Pavle Kučerové, Marii Gilíkové a Janě Rambouskové.