President

Formed 1997
Hřiště hřiště SK Slavia Praha

V roce 1997 se Jiří Trávník (odchovanec HC Hostivař, který později přestoupil do SK Slavia Praha) rozhodl, že založí nový klub pozemního hokeje. Nápomocen mu byl Richard Feuereisel (tehdejší předseda HC 1946 Praga), který jako jediný podal pomocnou ruku začínajícímu klubu. Jiří oslovil své bývalé spoluhráče z ostatních klubů, kteří již nepůsobili v extraligových týmech (až na dvě výjimky Jiřího Trávníka a Richarda Kotrče), ze kterých se vytvořilo historicky první družstvo mužů v klubu President ve složení: Jiří Trávník, Richard Kovář, Richard Feuereisel, Oldřich Svoboda, David Kříženecký, Daniel Kříženecký, Jiří Zabloudil, Georgis Pataridis, Michal Šimáček, Čeněk Müller, Petr Jandík, Radovan Kohout, Petr Kohout, Richard Kotrč, Jiří Hlaváč, Petr Linhart, Tomáš Soukup. Michal Soukup, Jaroslav Albrecht, kteří byli prvními členy klubu President společně s Ivanou Trávníkovou (bývalou hráčkou Slavoje Vyšehrad), která se stala organizačním pracovníkem klubu. Tento tým postoupil hned v prvním ročníku jasným vítězstvím z II. ligy do nejvyšší soutěže.

Matches against President

• 0 her