Den dětí 2018

Červen, měsíc pozemního hokeje.
Červen, měsíc, jehož první den slaví svátek všechny děti.

Příležitost poznat sport, pro někoho možná úplně nový. Příležitost pro spojení příjemného s užitečným.
Oslavme Den dětí s dětmi při hravě-náborovém dni pořádaným klubem President pod záštitou Českého svazu pozemního hokeje.
"Pozemní hokej je olympijský sport, který za hrou se zvláštně zahnutou hokejkou a tvrdým míčkem skrývá plno přátel, rodinné zázemí a týmovou bojovnost. Děti kromě nových kamarádů dostanou možnost navštívit plno zajímavých míst, ať už v Čechách nebo v zahraničí. Zkušení trenéři pracují s hráči již od útlého věku, což se odráží na dobrých výsledcích českých klubů i reprezentací v Evropě i ve světě.

A jak to celé funguje? Děti dostanou na začátku dne hrací kartu, se kterou budou obcházet stanoviště a dostávat ohodnocení za splnění úkolu. Mezi hlavní disciplíny patří slalom, střela na branku, běh a především kupa zábavy. Na náborových dnech bude kromě hokejového hřiště také nafukovací, kde si budou děti moci zahrát funky hokej. Pro každého, komu se pozemní hokej zalíbí, budou na místě letáčky, kartičky a jiné malé dárky do sbírky."

Přijďte se podívat, jak to u nás chodí a přiveďte své ratolesti vyřádit se na hřišti, poznat nové kamarády a najít si koníček na zbytek života.

KDE SE SETKÁME?

Těšíme se na vás na hřišti ZŠ Smolkova v pražské Libuši

8. června
od 13 do 16 hodin

Pokud jste žáky nebo žákyněmi zmíněné školy, uvidíme se dokonce už dopoledne 😀

Za podporu při organizaci děkujeme Českému svazu pozemního hokeje!

Den dětí v minulém roce

Jak probíhal den dětí s pozemním hokejem v minulém roce? Nahlédněte do galerie a nechte se mile navnadit. Tento rok připravujeme několik novinek, tak se přijďte sami přesvědčit.