Nové webové stránky

President na novém webu

logo-clanek

Vážení hráči, rodiče a návštěvníci našeho webu,

na začátku hokejového jara bychom Vás chtěli pozdravit a jsme rádi, že jste si našli cestu na naše nové webové stránky klubu pozemního hokeje President, které jsme pro Vás připravili. Věříme, že Vám tyto stránky budou přinášet aktuální a zajímavé informace z našeho hokejového klubu. Předem Vás chceme poprosit o dočasnou shovívavost, neboť mnohé záložky budeme postupně doplňovat.

Webové stránky byly kompletně přepracovány, což jste si asi stihli všimnout. Mezi největší novinky rozhodně patří nový vzhled, nové menu, kde najdete informace k jednotlivým kategoriím a další.

Pokud přijdete na to, že vám na novém webu chybí nějaká funkce, naleznete něco, co nefunguje, jak by mělo, nebo máte jen prostě pocit, že nám chcete sdělit zpětnou vazbu, rozhodně neváhejte a napište nám na ludek.kolanda@gmail.com.

Rádi bychom také upozornili na fakt, že v průběhu několika týdnů, budeme stále funkce a doplňky webu upravovat. Máme mnoho nápadů, které chceme realizovat. O změnách, vylepšeních a nových funkcích Vás budeme informovat a samozřejmě budeme rádi, když nám pomůžete a zašlete nám své názory.

Luděk Kolanda