Přípravka / Rozlosování a výsledky

 

Venkovní sezóna 2017 – 2018

 

10. 9. 2017   turnaj Kbely

President – HC 1970 Bolevec   0:5

President – TJ Sokol Kbely A   2:2

Václav Ševčík  2

President – TJ Sokol Kbely B   4:1

Václav Ševčík  2

Ondřej Troníček  1

Lukáš Kašpárek  1

President – HC 1972 Rakovník B   4:1

Václav Ševčík  1

Filip Šrámek  1

Ondřej Troníček  1

Lukáš Kašpárek  1

President – HC 1972 Rakovník A   0:3

 

Konečné umístění: 4. místo


24. 9. 2017   turnaj Praga (Zelený Pruh)

President – TJ Mnichovice   1:3

Filip Šrámek  1

President – HC 1946 Praga A   0:3

President – HC 1946 Praga B   0:3

President – TJ Slavia Hradec Králové   0:7

Pořadí se nevyhlašovalo


8. 10. 2017   turnaj Hostivař

President – SK Slavia Praha A   2:3

Antonín Smysl  1

Filip Šrámek  1

President – HC Bohemians Praha  8:1

Filip Šrámek  3

Antonín Smysl  2

Ondřej Troníček  2

Tim Charvát  1

President – HC 1946 Praga  2:0

Antonín Smysl  2

President – HC Hostivař   2:4

Antonín Smysl  2

President – TJ Sokol Kbely  1:2

Antonín Smysl  1

President – SK Slavia Praha B  3:0

Lukáš Kašpárek  1

Ondřej Nykl  1

Ondřej Troníček  1

 

Konečné umístění: 7. místo


15. 10. 2017   turnaj Mnichovice

President – Slavia C 1:0

                                Tim Charvát 1

President A – Kbely A 5:0

                                Marek Rambousek 4

                            Václav Ševčík 1

President A – Hradec 09 5:1

                             Filip Šrámek 3

                             Marek Rambousek 1

                             Lukáš Kašpárek

President A – Hradec Králové 09 4:4

                             Marek Rambousek 1

                            Václav Ševčík 2

                            Ondra Troníček 1

President A – Olomouc 7:0

                           Filip Šrámek 3

                           Marek Rambousek 1

                           Václav Ševčík 1

                           Tim Charvát 1

2. místo ve skupině

 

Zápas o umístění:

President – Mnichovice 4:1

                          Marek Rambousek 2

                          Václav Ševčík 1

                          Ondra Troníček 1

     Konečné umístění: 3. místo

 

 

22. 10. 2017   turnaj Litice (Plzeň – Litice)

10:00 hod.