Venkovní sezóna dorostenců 2021-2022.

Dobu zlatou vystřídala doba bronzová

Naši dorostenci zakončili venkovní sezónu na třetím místě. Po dorosteneckém zlatu z haly máme další medailový zářez na pažbě úspěchu. Po prohře v semifinále s Liticemi jsme zakončili sezónu výhrou nad Bohemians a zaslouženě získali bronzové medaile.

Ale pěkně po pořádku…

Základní část jsme zakončili na druhém místě o skóre za Slavií. Měli jsme na kontě nejméně obdržených gólů, 7 výher, 1 remíza, 2 prohry. První místo jsme ztratili v zápasech, kde jsme soupeře měli přehrát. Na podzim zbytečná prohra s Hostivaří, na jaře remíza se Slavií, kde jsme pokaždé vedli. A nakonec prohra s Liticemi byla spíše smolná z důvodu počtu omluvenek a tím nemožností adekvátně střídat. Bohužel to co se nám vyhýbalo (nemoci, covid), jsme si na jaře naplno užili a marodka decimovala naše řady.

Semifinále. Naším soupeřem byli Litice.

První zápas jsme hráli na hřišti soupeře. Osudných se nám stále 6 minut mezi 24-30tou minutou zápasu,  kdy jsme udělali tři chyby a draze zaplatili – 3:0 pro Litice. Soupeř využil chyb v rozehrávce a my nebyli schopni protiútoky zastavit. Druhý poločas jsme se zlepšili ve všech herních činnostech. Bohužel střelecká nepohoda nás trápila celé playoff. Nedali jsme penaltu, balonky, které poskakovaly okolo branky jsme za čáru nedostali. Jediný gól zápasu za náš tým dal po backhandové střele Matouš Vavřina.

Druhé semifinále jsme hráli “doma“ na Slavii. Plán byl jasný – Pressing, po zisku balonku přechod do útoku a efektivní zakončení. Kromě efektivního zakončení se vše dařilo. V úvodu zápasu jsme měli několik šancí, které by zcela určitě změnili směr zápasu, ale nestalo se tak. Druhý poločas víceméně kopíroval první, navíc jsme měli trestné rohy (7) a penaltu (opět neproměněná). Soupeř trestal – trestný roh 0:1, dorážka u branky 0:2.

Bohužel i přes fakt že ze čtyř poločasů jsme byli tři lepším týmem, do finále postoupili Litice. Na nás čekal zápas o bronz.

Zápas o bronz proti Bohemians.

Zápas se nesl ve stejném duchu jako druhé semifinále. S tím rozdílem že nakonec jsme góly vstřelili my a získaly zaslouženě bronzové medaile.

naše zápasy najdete na youtube kanále:

Bronzový tým:

Matěj Smysl, Jiří Bergman, Vojta Troníček, Lukáš Novotný, Mirek Semrád, Olda Daňhel, Tobiáš Procházka, Vojta Janů, Matouš Vavřina, Tonda Smysl, Michael Bartoš, Ruda Ševčík, Vašek Ševčík, Vojta Šedivý, Viktor Leun, Marek Rambousek (na jaře do bojů nezasáhl kvůli silné alergické reakci na pylovou sezónu).