Turnaj mladších žáků v Německu

Mladší žáci se během uplynulého víkendu zúčastnili mezinárodního turnaje v německém Falkensee.

Sestava: Janů Vojtěch, Kučerová Natálie, Topinková Kateřina, Rychetníková Eliška, Rychetník Tomáš, Novotný Lukáš, Smysl Matěj (G), Semrád Miroslav

„Ve dvou dnech odehráli 5 utkání + 1 utkání o umístění. Oproti naší lize se hrálo na celou polovinu hřiště 5+1 a povolené byly všechny typy úderů. V sobotu jsme hráli proti domácímu TSV Falkensee A, DHC Hannover, Warta Poznaň a Slavia Hradec Králové. V neděli následoval poslední zápas do tabulky proti TSV Falkensee B. V zápase o 3. – 4. místo jsme se utkali s týmem Slavia Hradec Králové, kterému jsme po jediné naší chybě a našich neproměněných šancích podlehli 0:1, a tak jsme obsadili konečné 4. místo.“

DĚKUJEME Mirkovi Kučerovi a Jardovi Topinkovi za bezproblémovou dopravu tam i zpět. Radkovi Kolandovi za pořízené fotky z turnaje.

Roman Kolanda & Jakub Trop

trenéři mladších žáků