Filip Šrámek 3x, Marek Rambousek 1x, Václav Ševčík 1x, Tim Charvát 1x, Ondra Troníček 1x.
2. místo ve skupině.
Zápas o umístění:
President – Mnichovice 4 : 1
Marek Rambousek 2x, Václav Ševčík 1x, Ondra Troníček 1x.
Tentokrát jsme zavítali na tradičně dobře organizovaný turnaj do Mnichovic. Pořadatelé zajistili výborné počasí a naši hráči předváděli dobré výkony. Za zmínku stojí zápas s týmem Hradec Králové 07, kde jsme ještě 4 minuty před koncem prohrávali 1 : 4 a naši borci po vzoru starších žáků bojovali a dokázali srovnat na konečných 4 : 4. Nakonec náš tým obsadil celkové 3.místo.

Mladší žáci – 15.10.2017 – Hřiště Kbely

9. a 10. kolo ligy
Sestava: Vojtěch Janů (C), Vojtěch Troníček, Viktor Leun, Jiří Fiala, Jiří Bergman, Tonda Smysl, Michael Bartoš.

Michael Bartoš 1x

Předposlední hokejový víkend jsme se přehoupli do druhé poloviny základní části. Čekali nás Mnichovice A a Hostivař – první a druhý tým dlouhodobé tabulky. Oboum soupeřům jsme měli co oplácet (7:2 a 5:5 byli předchozí výsledky s těmito týmy), Mnichovice A jsme do šancí moc nepouštěli. Ujali jsme vedení po rohu. Zápas to byl vyrovnaný, poločas skončil za našeho vedení 1:0. Druhou půli začali lépe mnichovičtí, podařilo se jim zápas otočit dvěma góly chvíli po sobě. My jsme se snažili o vyrovnání ale největší šanci 10 sekund před koncem jsme nevyužili. Oproti minulému zápasu jsme předvedli velký progres. Proti Hostivaři jsme si celý zápas drželi gólový odstup. Pouze v druhé půli na několik minut to vypadalo že se Hostivař vrací do zápasu, snížila na 2:3, ale my jsme dokázali hned vstřelit gól na 2:4 a poté na 2:5. Druhou půli hrál obětavě Tomáš Rychetník. V tomto zápase jsme měli několik premiér. Svůj první zápas v mladších žácích a zároveň první zápas pozemního hokeje vůbec hrál Michael Bartoš, podařilo se mu zároveň vstřelit první soutěžní branku. První podzimní penaltu proměnil Vojta Troníček – vymetl pavučiny v levém horním rohu hostivařské branky. Chtěl bych ještě poděkovat oběma rozhodčím Miloši Kavanovi a Petru Větrovskému, tak by měl vypadat výkon každého rozhodčího rozhodující „dětské“ zápasy. Prozatímní bilance – 6 výher, 2 remízy, 2 prohry.

Benjamínci, kategorie U8 – 7. 10. 2017 – Hřiště Hradec Králové

Sestavy:
President A: Ondra Troníček, Vláďa Valoušek, Milan Procházka, Vojta Ševčík
President B: Aleš Vojtek, Jakub ševčík, Jakub Severa.

Aleš Vojtek 2x, Kuba Severa 1x, Vláďa Valoušek 1x

Týmy obsadili 15 a 9. místo. Svůj první soutěžní gól v kategorii U8 vstřelil Milan Procházka. Gratulujeme.

Benjamínci U8, Turnaj Hostivař, 28.9. 2017

Sestava: Aleš Vojtek, Kuba Severa, Vladimír Valoušek.

Výsledky:
President – Bohemians 4:1
Branky: Aleš Vojtek 1x, Vláďa Valoušek – 1x, Kuba Severa – 2x.

Branky: Aleš Vojtek 2x.

Za krásného počasí se hrál další turnaj kategorie benjamínků U8, tentokrát v Hostivaři. Naši reprezentanti statečně bojovali (celý turnaj absolvovali ve 3 hráčích bez střídání) a dokázali ve dvou zápasech zvítězit.

Víkend 16. 9. – 17. 9. 2017

Veteráni   17. 9. 2017   turnaj Rakovník

Sestava:

Petr Černý, Jiří Trávník, Petr Kopecký, Jaroslav Vaniš, Oldřich Svoboda, Michal Šimáček, David Kříženecký

Sestava:

Kouřimský Michal (G), Trop Jakub, Kolanda Roman, Kolanda Radek, Šimánek Martin, Brož Jan, Lomský Jiří, Homolka Jakub, Kavan Matěj, Koucký Tomáš, Rychetník Jakub, Rédr Jan

Výsledek:

SK Slavia Praha – President   9:0   (3:0)

Starší žáci  9. 9. 2017   hřiště Plzeň – Litice

Sestava:

Svoboda František, Šedivý Vojtěch, Vavřina Matouš, Procházka Tobiáš, Smysl Matěj, Semrád Miroslav, Topinková Kateřina, Ševčík Rudolf, Novotný Lukáš, Troníček Vojta, Rychetník Tomáš, Janu Vojta

Výsledek:

TJ Plzeň Litice – President   10:8   (5:6)

Sestava:

Vojtěch Janů, Vojtěch Troníček, Viktor Leun, Jiří Fiala, Antonín Smysl, Marek Rambousek, Jiří Bergmann

Výsledky:

TJ Mnichovice A – President   7:2   (3:1)

Konečné umístění: 12. místo

„Chtěli bychom vyzdvihnout víkendový výkon Ondry Troníčka, který se účastnil utkání kategorie benjamínků i vyšší kategorie přípravka, a nastřílel dohromady za obě kategorie 13 branek. Chválíme také, Tondu Smysla a Vojtu Troníčka, kteří nastoupili za vyšší kategorie, a oběma se povedl brankový hattrick. Tonda za mladší žáky a Vojta za starší žáky. Oba ještě ve svých kategoriích přispěli k vyššímu výsledku. Dobrý výkon předvedl také Vašek Ševčík s 5 brankami za přípravku.“

Vysvědčení pro děti z kroužku ZŠ Smolkova

Své první hokejové vysvědčení dostaly 19. 6. 2017 děti z kroužku pozemního hokeje při ZŠ Smolkova. Na kroužek chodilo tento školní rok celkem 12 dětí. Během své první hokejové sezóny se kroužek zúčastnil dvou turnajů školních kroužků. Některé děti již nastoupily za klub President v soutěžích mini-benjamínků a benjamínků. Doufáme, že se všemi potkáme v příští sezóně.