Víkend 13.5. – 14.5.2017

Muži   13. 5. 2017   hřiště Zelený Pruh
 
Sestava:

Kouřimský Michal (G), Rédr Jan, Kolanda Radek, Kolář Vojtěch, Lomský Jiří, Trávník Jiří, Trávník Marek, Trop Jakub, Rychetník Jan, Kavan Matěj, Koucký Tomáš, Řehák Václav, Feuereisel Daniel

 
Výsledek:

HC 1946 Praga – President   2:2   (0:2)

Trávník Jiří  1

Řehák Václav  1

karty:

Lomský Jiří – zelená

Rychetník Jan – žlutá 10´

 
Odkaz na fotky ze zápasu mužů


Dorostenci   14. 5. 2017   hřiště Mnichovice
 
Sestava:

Kouřimský Michal (G), Rychetník Jan, Kavan Matěj, Šimek Jakub, Vavřina Štěpán, Uhlíř Václav, Al-Amel Kašpar, Pergl Daniel, Obrusník Jan, Feuereisel Daniel

 
Výsledek:

TJ Mnichovice – President   1:3   (1:2)

Uhlíř Václav  1

Obrusník Jan  1

Kavan Matěj  1


Starší žáci   13. 5. 2017   hřiště Slavia
 
– Naši hráči hostují tuto sezónu v klubu HC Bohemians Praha –
 
Výsledek:

HC Bohemians Praha – SK Slavia Praha   2:11   (0:6)

Bouška Filip  2


Mladší žáci   14. 5. 2017   hřiště Rakovník
 
Sestava:

Janů Vojtěch, Kučerová Natálie, Novotný Lukáš, Rychetník Tomáš, Rychetníková Eliška, Semrád Miroslav, Smysl Matěj (G), Ševčík Rudolf, Topinková Kateřina

 
Výsledky:

HC 1972 Rakovník – President   4:0   (2:0)

SK Slavia Praha – President   2:4   (0:2)

Topinková Kateřina  1

Ševčík Rudolf  1

Janů Vojtěch  1

Novotný Lukáš  1

President – TJ Mnichovice   4:6   (2:6)

Rychetník Tomáš  1

Semrád Miroslav  1

Novotný Lukáš  1

Janů Vojtěch  1


Přípravka   14. 5. 2017   turnaj Hostivař
 
Sestava:

Bergman Jiří (G), Troníček Vojtěch, Fiala Jiří, Ševčík Václav, Smysl Antonín, Nykl Ondřej, Leun Viktor

 
Výsledky:

President – HC 1970 Bolevec   8:0

Fiala Jiří  1

Smysl Antonín  5

Troníček Vojtěch  1

Leun Viktor  1

President – HC 1972 Rakovník B   4:0

Fiala Jiří  2

Ševčík Václav  1

Smysl Antonín  1

President – HC Hostivař B   3:3

Fiala Jiří  1

Troníček Vojtěch  1

Smysl Antonín  1

President – HC 1972 Rakovník A   2:4

Ševčík Václav  1

Smysl Antonín  1

President – HC Hostivař B   2:3

Smysl Antonín  2

 

Celkové umístění: 4. místo


Benjamínci U9   14. 5. 2017   turnaj Slavia
 
Sestava:

Severa Jakub, Troníček Ondřej, Charvát Tim, Kašpárek Lukáš, Hozmanová Denisa

 
Výsledky:

President – TJ Mnichovice   3:0

Troníček Ondřej  1

Charvát Tim  2

President – SK Slavia Praha D   6:3

Troníček Ondřej  4

Kašpárek Lukáš  1

Hozmanová Denisa  1

President – TJ Slavia Hradec Králové – Lvíčata   4:2

Troníček Ondřej  2

Charvát Tim  2

President – TJ Slavia Hradec Králové – Tygři   0:8

 

Konečné umístění: 2. místo

„Ve skupině D naší borci obsadili 2. místo. Prezentovali jsme se bojovným výkonem a nasazením. Tradičně silné chlapecké družstvo Hradce bylo nad naše síly.“

Petr Troníček

trenér benjamínků U9


Veteráni   13. 5. 2017   turnaj Kadaň

President – TJ Plzeň Litice   2:0

President – ŠK 1952 Šenkvice   1:1

President – TJ Sokol Kbely   3:2

President – PH Retro Chomutov

 

O umístění:

President – HC 1957 Kadaň   2:2

/vítězství na penalty/

 

Celkové umístění: 1. místo


Luděk Kolanda