Mladší žáci 29.4.2018, hřiště Mnichovice

Report ze zápasu

Jiří Bergmann, Vojta Troníček, Jiří Fiala, Tonda Smysl, Vašek Ševčík, Marek Rambousek, Vojta Janů

Mnichovice A – President 4:0
Rohy 1:0 (využití 0:0)

President – Hostivař 3:2
Rohy 5:4 (využití 0:0)

Branky:
Vojta Janů 1, Jiří Fiala 2x

První kolo nadstavbové části nás poslalo do Mnichovic. 3 hráči zranění znamenalo, že jsme využili služeb přípravkářů. Hned první zápas jsme si zahráli proti dalšímu postupujícímu z naší základní skupiny.
Mnichovice A, zápas byl plný šancí na obou stranách. Bohužel skóre narůstalo pouze na straně Mnichovic, nám se nedařilo poslat balonek jinam než stál brankář. Výsledek 4:0 může vypadat jednoznačně, ale zápas takový nebyl.
Po jedno zápasové pauze jsme se postavili proti Hostivaři. Hned na začátku zápasu jsme si vytvořili šance, ale nedařilo se skórovat. Hra vázla, vedro i suchý povrch udělali své. Dostali jsme se do vedení 1:0.
Hostivař však nesložila zbraně. Vrátila se do zápasu a otočila na 2:1. Naši kluci bojovali a podařilo se jim zápas otočit na 3:2.

Po víkendu máme na kontě 3 body. Nadstavbová skupina bude náročná a každý hrací den nás čekají 2 těžké zápasy.