Víkend 1.4. – 2.4. 2017

Muži   1. 4. 2017   hřiště Slavia   Sestava: Kouřimský Michal (G), Rédr Jan (G), Kolanda Radek, Kolář Vojtěch, Lomský Jiří, Trávník Jiří, Trop Jakub, Šimánek Martin, Homolka Jakub, Rychteník Jan, Rychetník Jakub, Brož Jan, Kavan Matěj   Výsledek:  President – HC Bohemians Praha   2 : 3   (2:1) Šimánek Martin  1 Brož Jan […]

clanek_vikend_1

Muži   1. 4. 2017   hřiště Slavia

Sestava:

Kouřimský Michal (G), Rédr Jan (G), Kolanda Radek, Kolář Vojtěch, Lomský Jiří, Trávník Jiří, Trop Jakub, Šimánek Martin, Homolka Jakub, Rychteník Jan, Rychetník Jakub, Brož Jan, Kavan Matěj

Výsledek:

President – HC Bohemians Praha   2 : 3   (2:1)

Šimánek Martin  1

Brož Jan  1

karty:

Rychetník Jakub – žlutá

Brož Jan – zelená

Kavan Matěj – zelená

„K prvnímu jarnímu zápasu nastoupil náš tým, z důvodu zranění či pracovního vytížení, jen s třinácti hráči na soupisce, z toho ještě dva brankáři. Na střídání byl tak jen jeden hráč do pole. Po deseti minutách odstoupil ze hry kvůli zranění Jiří Trávník, a tak jsme zbytek zápasu (více jak 60 minut) odehráli bez střídání. I přes to jsme s týmem HC Bohemians Praha hráli velice vyrovnanou partii. V 7. minutě jsme sice inkasovali první branku, ale po akci ze hry jsme ve 22. minutě gólem Martina Šimánka vyrovnali. Ve 27. minutě jsme zahrávali trestný roh, který proměnil Jan Brož. Poločas jsme tak vyhráli 2:1.

Ve druhém poločase jsme mohli naše vedení ještě navýšit, avšak dvě velké příležitosti jsme bohužel nevyužili. Naopak ve 42. minutě přišlo vyrovnání a v 64. minutě vítězný gól HC Bohemians Praha.

Prohra hodně mrzí, ale i tak si tým zaslouží pochvalu za odehrání fyzicky náročného utkání.“

Roman Kolanda st.

vedoucí týmu mužů

Mladší žáci   2. 4. 2017   hřiště Kadaň

Mladší žáci zahájili jarní část venkovní sezóny dohrávkou dvou zápasů základní skupiny.

Sestava:
Janů Vojtěch, Kučerová Natálie, Novotný Lukáš, Rychetník Tomáš, Rychetníková Eliška, Semrád Miroslav, Smysl Matěj (G), Ševčík Rudolf, Topinková Kateřina

Výsledek:

President – TJ Plzeň Litice B   1:2   (0:1)

Rychetník Tomáš  1

President – HC 1970 Bolevec   3:0

kontumace

“První zápas jsme odehráli proti týmu TJ Plzeň Litice B. Bylo na nás vidět, že jsme před zápasy neabsolvovali jediný venkovní trénink. Druhý zápas jsme bohužel neměli s kým odehrát. Tým Bolevce se bez omluvy nedostavil.”