U15 – první dvě kola kvalifikační skupiny

U15 – 7.9.2024 – Kvalifikační skupina  – Hřiště Litice

Sestava:
Matěj Strnad, Matouš Vohlídka, Jakub Ševčík, Ondra Troníček, Viktor Vlášek, Vojta Moučka, Vojta Ševčík, Tobiáš Moučka, Matěj Semrád, Matěj Zatrapa, Matěj Nykl

Marodka – Michal Krnáč.

První zápasy sezóny 2024-2025 pro naše starší žáky. Několik premiér – Matěj Zatrapa (první zápas jako starší žák), Matěj Semrád, Vojta Ševčík, Tobiáš Moučka (všichni první zápas za starší žáky – aktuálně mladší žáci)

První zápas Litice – President 1:1

První zápas našeho mladého týmu, většina leaderů přešla do kategorie U18,  probíhal podle předpokladů. Litice tlačili, měly více střel, rohů, šancí a vlastně všeho. My jsme kontrovali z protiútoků, kde hlavním dodavatelem nebezpečí byl Matouš Vohlídka. Do přestávky jsme šli za stavu 0:0. Druhý poločas vypadal stejně jako první.  Litice se ujali vedení po nenápadné akci , která nevypadala úplně gólově. My jsme kontrovali z hole Matouše Vohlídky 1:1. Více gólů nepadlo. Matěj Strnad se v brance překonával a vytáhl několik excelentních zákroků – zejména jeho zákrok holí v pádu proti křižné střele (kdy litičtí už dávali ruce nahoru) nám zůstane v paměti. Pro některé překvapivý, konečný, výsledek 1:1.

Druhý zápas President – Kadaň  11:3

Kadaň hrála třetí zápas, a na její kondici to bylo znát. Určovali jsme tempo hry. Brzy jsme se ujali vedení 2:0. Oba góly vstřelil Matouš Vohlídka po úniku a zakončení forhandovou střelou. Soupeř po zaváhání obrany (asi byla naše obrana v hlavě na klobáse v místním bufetu) snižuje na 2:1. Opět odskakujeme na 3:1 – Matouš Vohlídka. Poté navyšujeme náš náskok na 4:1, soupeř opět při mentální pauze na klobásu 4:2. Poločas 4:2.

Druhý poločas jsme ovládli jak hrou, tak vstřelenými góly. Matouš Vohlídka se zastavil na celkovém počtu 8, Vojta Moučka se radoval po úniku po pravé straně a střele backhandem a Matěj Semrád u tyčky 2x doklepl balonek do branky (u něj se jednalo o první góly v kategorii U15 – gratulujeme)

Do tabulky jsme si připsali 4 body a vyhlížíme další víkend, kdy nás čekají Kbely a Rakovník v Rakovníku.