U18 – 8.9. – druhé ligové kolo sezóny 2024-2025

Sestava:
Jirka Bergman, Lukáš Tóth, Honza Ambrož, Šimon Vohlídka, Tonda Lupač, Tonda Smysl, Marek Rambousek, Olda Železník, Viktor Vlášek, Ondra Troníček, Vojta Moučka, Matěj Nykl, Matouš Vohlídka, Matěj Strnad

Marodka: Michal Krnáč, Vašek Ševčík, Michal Bartoš, Tonda Lupač

Vzhledem k marodce jsme byli nuceni poslat do pole brankáře, Lukáš Tóth a Matěj Strnad (pro něj to byl první zápas v kategorii dorostenců).

Zápas začal dle očekávání, tlakem Slavie. Po chybě v rozehrávce se Slavia ujala vedení již ve třetí minutě. Stálý tlak generoval šance Slavie – všechny pochytal Jirka Bergman. My jsme si v prvním poločase vytvořili šanci a roh – nechycený a soupeř z proti útoku, běžel ve čtyřech na naši branku – opět vyřešil Jirka Bergman. Poločas jsme zakončili tlakem a několika rozehrávkami v soupeřově čtvrtině.

Druhý poločas se odehrával ve stejném duchu jako první. Slavia měla šance, v brance řeší vše Jirka Bergman. Bohužel opět chyba v rozehrávce a 2:0 pro Slavii. Do poslední čtvrtiny jsme šli za stavu 2:0 pro Slavii. Vytvořili jsme si 3 šance (Marek Rambousek, Matouš Vohlídka měli dobré příležitosti) a trestný roh (tady jsme byli blízko vstřelenému gólu ale první střelu a následnou dorážku chytil slávistický brankář. Slavia využila dalšího zaváhání v rozehrávce, ztráta na pravé straně a následný protiútok 3:0 pro Slavii. V poslední minutě jsme zaváhali při bránění 1v1 a následný útok již nezastavili – 4:0 pro Slavii.

Když se podíváme na průběh zápasu – mohli jsme pomýšlet na lepší výsledek. Chyby, které jsme udělali defacto darovali soupeři góly. Tady se musíme do dalšího zápasu zlepšit. Vyhlížíme návrat zraněných hráčů, kteří citelně chybí.

Nicméně jsme se od minulého zápasu zlepšili jak v defenzivě tak i rozehrávce – několik dobrých kombinací od obrany přes zálohu a dále do útočné fáze.

Slavia – President 4:0

Další zápas nás čeká 15.9. 16:00 proti Mnichovicím.