U18 – 1.9. první ligové kolo sezóny 2024-2025

Sestava:
Lukáš Tóth, Vašek Ševčík, Honza Ambrož, Šimon Vohlídka, Tonda Lupač, Tonda Smysl, Marek Rambousek, Olda Železník, Michael Bartoš, Ondra Troníček, Vojta Moučka, Matěj Nykl, Matouš Vohlídka.

Marodka: Michal Krnáč a Viktor Vlášek

Letošní sezónu máme mladý tým, se musel vypořádat s odchodem ročníku 2005 (4hráči) a kadaňští pro letošní sezónu postavili svůj dorost (3 hráči). Což znamená absenci sedmi hráčů loňské základní sestavy, zdaleka nejvyšší počet odchodů ze všech týmů.

Do sestavy jsme zapojili st. Žáky, pro některé to byl první zápas v dorostenecké kategorii.

Zápas jsme začali opatrně, Litice udávali tón hry. V Brance ale chytal výborně Lukáš Tóth. Díky němu jsme šli do poločasu pouze s jednogólovým mankem. Během první poloviny se zranili dva hráči (natržené stehenní svaly – Tonda Lupač a Michael Bartoš). Rekonvalescence zabere minimálně 3-4 týdny. Od druhé čtvrtiny jsme hráli bez střídání, což si později vybralo svoji daň. Během jednoho zákroku (střela na hlavu) si Lukáš poškodil helmu, což mu ubralo na psychické pohodě, v půjčené se necítil pohodlně. My jsme si za celý poločas nevytvořili šance, naše útočné aktivity skončili ve čtvrtině soupeře nebo zbytečnou přihrávkou před kruhem.

Do druhého poločasu jsme šli za stavu 0:1. Soupeř si paradoxně vytvořil méně šancí než v poločase prvním, ale o to více bylo zakončení klinické. Využil 3 rohy a dvě zaváhání obrany. My jsme si za svoji aktivitu gól zasloužili, ale rohy, útočné akce ke gólům nevedly. Sice jsme si šance vytvořili oproti prvnímu poločasu, bohužel bez gólového efektu. Bylo vidět že hráči si potřebují zvyknout na jiné tempo hry a vyšší kvalitu soupeřů.

President – Litice 0:6