U18 – zápas o bronz

Získali jsme bronzové medaile.

U18 – 2.6.2024. hřiště Hradec – zápas o bronz

Sestava:
Olda Daňhel, Viktor Leun, Olda Železník, Tonda Lupač, Vašek Ševčík, Jirka Bergman, Marek Rambousek, Jonáš Lupač, Tonda Smysl, Jarda Běžel, Honza Ambrož, Šimon Vohlídka, Matouš Vohlídka, Pepa Trnka, Kuba Králík, Michal Králík.

Marodka: Vojta Troníček – rekonvalescence po plastice křížového vazu.

Absence: Lukáš Tóth – rodinná dovolená

Po semifinálové porážce od Slavie nás čekal zápas o bronz. Do zápasu mohl nastoupit distancovaný Pepa Trnka. Naopak z důvodu rodinné dovolené poslední zápas sezóny nehrál Lukáš Toth.

Tentokráte jsme na trénink do Hradce nejeli a spíše odpočívali před závěrečným víkendem. Předzápasová příprava s videem ukázala, co by na Litice mohlo platit. Výkon byl z naší strany koncentrovanější oproti druhému semifinále, vyvarovali jsme se zbytečných ztrát a z toho pramenících protiútoků. První půli jsme se ofenzivně hledali, ale dozadu jsme si byli jistí. Během prvního střídání se zranil Vašek Ševčík, takže celá tíže středové dvojice ležela na Honzovi Ambrožovi a Michalu Králíkovi. Co propadlo za obranu, vyřešil Jirka Bergman. Poločas skončil 0:0, ale nebyl důvod k panice, hru jsme měli pod kontrolou a bylo otázkou času kdy padne první gól.

Druhý poločas jsme zlepšili hru v útočné ¼ a hned to bylo znát. První gól doslova vystřelil Pepa Trnka, který se srovnal se 21ti denní zápasovou pauzou během druhého poločasu – vymetl pavučiny v pravém horním rohu, jeho křižná střela z levé strany byla výstavní. Litice přidali a vytvořili si situace v kruhu a trestné rohy. Vše vyřešila obrana a Jirka Bergman. Do poslední čtvrtiny jsme šli s hubeným náskokem 1:0. Soupeři docházely síly a nám naopak (fyzická příprava nesla své ovoce). Náskok jsme navýšili jsme z trestného rohu – pravý horní roh a Pepa Trnka 2:0. Poslední dva góly jsme přidali v posledních pěti minutách, kdy soupeř fyzicky odpadl. 3:0 Šimon Vohlídka a 4:0 Jarda Běžel.

Po závěrečném hvizdu jsme slavili výhru 4:0 a bronzové medaile.

President – Litice 4:0